Přeskočit navigaci

Služby

Poskytujeme asistenční, konzultační a vzdělávací služby pro zrakově postižené v oblasti spotřební elektroniky, osobních počítačů, internetového bankovnictví, navigačních a orientačních pomůcek např. GPS, mobilních, pevných a internetových telefonů.

Stahujte časopis Polyfemos v nové sekci Polyfémos!

Kontakty:

Pavlán Tomáš mobil: 602331994 - první pomoc a informace o telefonních službách a problémech s mluvícími telefony, internetovém bankovnictví, používání screenreaderu Jaws, hardwarové a softwarové problémy s PC

Zadražil Jiří mobil: 602331995 - první pomoc a informace o speciálních softwarech pro nevidomé, operační systém Windows XP, Windows Vista a speciální periferie, s mluvícími telefony firmy Rosasoft, používání produktů firmy Dolphin (Hal, Supernova), hardwarové a softwarové problémy s PC

Kontakt internetová knihovna - digitalizace textů: Špačková Pinkasová Tünde kancelář 222 710 901 Mobil 602 331 998

Skype: centrum.pomoci.zp

Pracovní doba: út-čt - 14-18 hod.

V úterý a ve středu bude Vaše dotazy zodpovídat p. Zadražil, ve středu a ve čtvrtek p. Pavlán. Budete-li chtít řešit Váš problém s pracovníkem, který zrovna nemá službu, můžete mu prostřednictvím přítomného kolegy na info lince zanechat vzkaz. Preferujeme zejména Skype konzultace, případně telefonické na výše uvedených mob. číslech, volání na pevnou linku uskutečněte pouze v případě, nemáte-li k dispozici Skype ani mobilní telefon. Bude-li se pracovník info linky věnovat klientovi přímo v prostorách Integrace, má ten výhradní přednost před volajícím na Skype či mobilní telefon.

Za účelem řešení různých nečekaných problémů s PC, testování vyvíjeného softwaru apod., jsme pro Vás zřídili příležitostnou Skype konzultantskou linku, na níž se bude možné dovolat pouze na základě předem dohodnutého termínu. Bližší informace osobně nebo v průběhu vzájemné domluvy.

Pokud zavoláte na Skype a vyzvánění bude delší než cca 30 vteřin, zpravidla to znamená, že pracovník info linky právě hovoří s někým jiným. Skype bohužel zatím nedokáže signalizovat obsazovací tón, což může vzbudit klamný dojem v případě, kdy volající sice slyší vyzvánění, avšak volaný ve stejném okamžiku zrovna hovoří.

Cena služby:

Telefonická konzultace a pomoc zdarma
Osobní konzultace zdarma
Výjezd technika 65 Kč/hod

Preferujeme dálkovou pomoc zrakově postiženým formou konzultací a telefonických školení, ale můžete nás navštívit také osobně v prostorách Centra pomoci zrakově postiženým každou středu mezi 14. a 21. hodinou.

Zpět před navigaci
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍ ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY A MINISTERSTVEM ŠKOLSTVÍ ČR
Copyright © Integrace o.s. 2020 Design and code by Joskaweb