Přeskočit navigaci

Download

Program LupaMenu (exe, 210kB)
využití: možnost jednorázového nastavení velikosti a typu písma pro ty položky v menu Ovládací panely/Zobrazení/Vzhled/Upřesnit, jež takové volby obsahují (Popisy tlačítek, Vybrané položky atd.). Po otevření určitého dialogového okna, např. Velikost písma, se kurzor nastaví na standardní hodnotu (8), což může být užitečné v případě, kdy je kupříkladu zapotřebí pro zprávnou funkčnost screenreaderu nastavit výchozí hodnoty. Program se dá ovládat i z lišty, položky seznamu jsou v takovém případě řazeny sestupně. Jeho umístění na lištu se provede spuštěním LupaMenu.exe a následným ukončením stiskem klávesy esc. Sledujte další aktualizace na webových stránkách www.integraceos.cz .

SkenMenu 2007 - nová verze (exe, 658kB)
Potřebujete si rychle přečíst nějaký text (došlou korespondenci, úřední listinu či jiný dokument) a nemáte čas na nastavování skeneru, neradi se zabýváte takovými procedurami? Zkuste program SkenMenu, který spolupracuje s ABBYY Fine Readerem 8.0 . Máte-li jej na Vašem PC nainstalován, nic už nebrání rychlému a snadnému skenování. Program se po instalaci sám inicializuje, jeho ovládání je velmi jednoduché. POložky se aktivují pomocí tlačítek, po stisku klávesy esc, vyvolaného z hlavního menu SkenMenu, si můžete text uložit a později kdykoli přečíst pomocí volby "Načti text". Soubory se standardně ukládají do adresáře SkenMenu, který najdete ve Vašich dokumentech (ikona na ploše). Program byl otestován na Windows XP, nedoporučuje se jej používat s Windows 98 a nižšími verzemi. Dotazy, připomínky i náměty zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu sadovsky@integraceos.cz .

Voip Discount v1 - Czech (exe, 279kB)
Klávesové zkratky, usnadňující práci s programem: "levý shift+levý control+numerická 4" nebo "capslock a" - aktivace funkce zpětného volání (CallBack). Je užitečná v případě, kdy připojení k internetu není dostatečně rychlé a tudíž je třeba volání uskutečnit pomocí telefonní linky. Do prvního editačního políčka se zadá číslo, z něhož se bude volat, do druhého číslo, na které se má zavolat, přesun mezi ed. poli provedete stiskem klávesy tab. Poté můžete buď opět stisknutím tabu přejít na tlačítko Call a potvrdit je mezerníkem, praktičtější však je hned po vyplnění druhého ed. pole stisknout klávesu enter. Až zazvoní Váš telefonní přístroj, zvedněte sluchátko, máte-li ovšem v úmyslu zahájit hovor (účtují se cca 2 centy bez ohledu na délku hovoru, pokud máte zaplacený kredit). Jiří Sádovský Centrum pomoci zrakově postiženým

Winamp (rozšíření, 15kB)
Popis: Tento konfigurační soubor Vám zpříjemní přehrávání ve Winampu, nebudete již muset zapínat a vypínat hlas dle potřeby, vše nastaveno ku Vašemu pohodlí a maximální spokojenosti. Pokud používáte Ati Player, může Vám tento konfigurační soubor též pomoci v souvislosti s rušivým mluvením během přehrávání filmů apod.. Instalace: v ovládacím panelu (levý ctrl+mezera) v menu "Soubor" zvolte položku "importovat", vyberte zmíněný konfigurační soubor a stiskněte enter. Restartujte Hal či Supernovu, spusťte Winamp. Správnost výběru konfiguračního souboru si ověříte výše popsaným způsobem, jen místo položky "importovat" zvolte "Vytvořit nebo vybrat konfigurační soubor".

Zpět před navigaci
TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍ ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY A MINISTERSTVEM ŠKOLSTVÍ ČR
Copyright © Integrace o.s. 2019 Design and code by Joskaweb